Kasutaja abi.

 

abiKuuluta24 lehel on kuulutuste sisestamine ja lugemine tasuta. Praeguseks on sait olnud töös pea kaheksa aastat ja hiljuti paigaldasime uue kujunduse ja tarkvara.  Loomulikult on kasutaja poolne tagasiside väga oluline ja anname endast parima kodulehe arendamisel.

Registreerumine.

Kuulutuste sisestamiseks peab registreeruma. Täitke hoolikalt registreerumise lehel kõik väljad, sest need on kohustuslikud. Kõige lõpus näete kinnituskoodi. Sisestage vastavad sümbolid, pole oluline kas kasutate suuri või väikseid tähti.  Lingile „uus kood” klikates saab koodi uuendada. 

 Kuulutuste sisestamine.

Enne kuulutuste sisestamist peate nõustuma kasutustingimustega. Kasutajana sisse logides näete lehe üleval jaotuses vastavat menüüd. Sealt valige "Lisa kuulutus Tasuta" ja asuge oma kuulutust sisestama. Alustage kategooria valikust mis järel avanevad vastavad väljad. Tärniga väljad on kohustuslikud ja peate need täitma.Võimaluse korral täitke ka teised ehk valikulised väljad siis jääb kuulutus ülevaatlikum ja on otsingus paremini leitav.  Soovi korral võite muuta kontaktandmete alla salvestatud informatsiooni.   Administraator püüab jõudumööda kõik uued kuulutused läbi vaadata. Vajadusel korrigeeritakse kasutaja poolsed vead kuid juhiste tahtlikul rikkumisel kuulutus kustutatakse.

Kuulutuse lisamisel palun kasutage korrektset Eesti keelt. Pealkiri algab suure algustähega. Lauset alustakse suure algustähega ja lõpetatakse kirjavahemärgiga. Kogu teksti sisestamine suurte tähtedega on ebaviisakas, sest tähendab internetis karjumist või veel midagi hullemat. Õigekirja saate kontrollida
siit.


Kuulutuste peitmine, muutmine, kopeerimine ja kustutamine. Lisateenused.

Kuulutuse peitmiseks, muutmiseks, kopeerimiseks või kustutamiseks valige kasutaja menüüst "Minu kuulutused". Seal on kõik enda sisestatud kuulutused kuhu on lisatud igale kuulutusele valikud "Peida", „Muuda”, „Kopeeri”, „Kustuta”, „Tasulised lisateenused”.

*Kuulutusi on võimalik peita, et need ei oleks aktiivsed ja otsingus leitavad. Selleks valige kasutaja menüüst "Minu kuulutused" ja „Peida”, samuti on võimalik taas kuulutusi avalikustada, selleks valige taas „Avalikusta”. 

*Kuulutusi on võimalik muuta. Selleks valige kasutaja menüüst "Minu kuulutused" ja valik „Muuda”. Muutke kuulutus ja salvestage.

*Kuulutusi on võimalik kopeerida. Selleks valige kasutaja menüüst "Minu kuulutused" ja valik „Kopeeri”, koheselt avatakse kopeeritud kuulutus, samade andmete ja piltidega. Tehke vajalikud muudatused ja vajutage nuppu „Edasi”

*Kuulutusi on võimalik kustutada. Selleks valige kasutaja menüüst "Minu kuulutused" ja valik „Kustuta”. Korra küsitakse üle, kas olete kindel, et soovite kustutada? Seejärel kustutatakse kuulutus.

*Kuulutuses olevaid pilte on võimalik juurde lisada, kustutada, muuta kuulutuses nende kuvamise järjekorda, vajutades nooli kas edasi või tagasi (kõige esimene pilt on kuulutuse avapilt).

*Kuulutusi on võimalik mitmel moel esile tõsta ja teistest kuulutustes silmapaistvamaks muuta, et potensiaalsetele klientidele veelgi lähemal olla. Selleks, et seda teha, peate esmalt täiendama oma bilanssi või tasuma kuulutuse sisestamisel pangalingi kaudu. Sisestage kuulutus ja nupule „Edasi” vajutades on näha „Tasulised lisateenused”, sealt valige sobivad teenused, mida soovite kuulutusel rakendada, vajutage nuppu „Edasi”. Seejärel on näha Teie valitud teenused, ning nende maksumus.
Teenuset eest saate tasuda, kasutades krediiti (eeldab eelnevat krediidi laadimist läbi pangaling) või pangalingi kaudu. Kui makse on sooritatud rakenduvad tellitud lisateenused koheselt.

Võimalik on tellida järgnevaid lisateenuseid:

*Kuulutus avalehele- Kuulutus paigutatakse veebilehe avalehele. Kuulutused jaotatakse ajas ühtlaselt ja neid näidatakse üksteise järel. Kuulutuste näitamine igal esikülje avamisel ei ole garanteeritud.
*Rasvane punane kiri- Rasvane punane kiri kuulutuse pealkirjas, kuulutuste loetelus, kategooriates ja otsingulehekülgedel.
*Tausta erinev värv- Erk taust kuulutuste loetelus, kategooriates ja otsingulehekülgedel.
*Tõsta üles- Kuulutust võib üles tõsta nii, et see oleks kõrgemal teistest samas kategoorias valitud kuulutustest.

Kasutajakonto.

Kasutaja menüüst leiate valiku "Seaded". Siit on võimalik muuta oma nime, näidata või peita perekonnanime kuulutuses, muuta telefoninumbrit, e-posti aadressi ja parooli. Samuti on võimalik lisada igal kasutajal kuulutuses kuvatav profiilipilt (avatar). Kasutajakonto kustutamiseks või kasutajanime muutmiseks saada kiri kuuluta24@kuuluta24.ee . Kindlasti tarvita sama e-posti aadressi mis registreerumisel, kuna muidu ei saa me õiget kasutajat kindlaks teha. Kasutajanime uuendamiseks lisa tingimata põhjendus.

Privaatsõnumid.

Kasutajatel on võimalus omavahel suhelda privaatsõnumite kaudu.

Kontakt.

Meiega saab ühendust e-posti teel kuuluta24@kuuluta24.ee