Kodulehe haldamine

Müüja: Emiric
0 65
29,90
16 päeva tagasi

Kodulehe hooldus
Kas päriselt vajalik?

Kiiresti muutuvas internetimaailmas vajavad kõik veebilehed aeg-ajalt uuendamist. WordPress on populaarseim sisuhaldustarkvara maailmas ning seetõttu ka kõige haavatavam ja rünnatavam.

43 WordPressi veebilehte 50st on Eestis haavatavad; WordPressi lehtedele toimub 90 000 rünnakut minutis; Kõigist häkitud kodulehtedest on 83% kasutanud WordPressi; Peamine rünnakute õnnestumise põhjus on aegunud tarkvara.

Kas tõesti kodulehed vajavad hooldust ?

Tihti inimesed arvavad, et minu väikese liiklusega kodulehte küll keegi ründama ei tule. Tegelikult toimuvad automatiseeritud rünnakud otsingumootorite poolt indekseeritud veebilehtedele pidevalt.

Meie poole pöördutakse tihti viirusega nakatatud kodulehega ning peamiseks ohuks on aegunud WordPress või moodul ning ebaturbaline parool ja tulemüüri puudumine. Samas on kõik need turvariskid kergesti ennetatavad.

Kodulehe hooldamine algab uuenduste tegemisest. WordPressi tuleb uuendada vähemalt iga paari kuu tagant, kuna selle uued versioonid parandavad vigu ja turvaprobleeme. Kõige olulisem ongi WordPressi uuendamine turvalisuse aspektist.

Veebilehe turvalisus on oluline. Aegunud moodulid (pluginad) on WordPressi kõige suurem turvarisk. Ka teemad vajavad aegajalt uuendamist ning nende uuendustega kaasneb tihti ka uut funktsionaalsust ja kiiruse parandamist.

Samas võib erinevate uuendamist vajavate komponentide vahel tekkida konflikte või muudatused teevad lehe katki. Seega on soovituslik kodulehe haldus jätta asjatundja hooleks, et õigel ajal reageerides saaks tekkepõhjuse teada ning tekkivad probleemid kõrvaldada. Üks kodulehe turvalisuse osa on ka lehest tagavarakoopiate ehk backup’ide tegemine, et probleemide tekkimisel oleks võimalik leht võimalikult kiiresti tööle saada.

Mida hooldusteenus sisaldab?

Jäta oma WordPressilehe hooldamine ja arendamine muretult meie hooleks. Kodulehe hoolduspaketid sisaldavad:

Varukoopiate tegemine
Tarkvara uuendamine
WordPressi turvamine
Turvamonitooring
Tuge ja parandustööd
Kodulehed aeguvad nii sisu kui tarkvara osas kiiresti. WordPressi hooldamisel on 50 olulist valdkonda, mida tuleb regulaarselt jälgida. Seega koostöös teiega pakume kõiki neid lisaväärtusi, et üheskoos koduleht värske ja ajakohasena hoida. Lihtsustavalt on see kodulehe arendamine.

Tugi ja arendusteenused:

Vigade ja probleemide lahendamine. Katkised lingid, errorid, GDPR seadusenõuded, HTTPS turvasertifikaadid, PHP ja SQL versioonid jpm. Kodulehe kiiruse testimine ja paranduste tegemine
SEO tulemuste jälgimine ja parandamine
Piltide optimeerimine
Turvalisuse parandamine, tulemüüri paigaldamine ja rünnakute tõkestamine
Rämpsposti tõkestamine. Kodulehel oma emaili avalikustamine, kontaktivormi omamine või kommentaaride funktsionaalsus lõppeb tihti sellega, et neid hakkavad ära kasutama spämmirobotid. Kuigi oleme kindlad, et meie turvameetmed on piisavad pakume siiski lisagarantiid – rünnakute korral lehe taastamine TASUTA!

Asukoht

Parema teenuse pakkumiseks kasutab lehekülg küpsiseid. Kuuluta24.ee'd kasutades nõustud küpsistega.